Ολοκληρώθηκαν όλες οι αγωνιστικές στους ομίλους της Football league 2.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

12η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 5-2

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-1

Άρης Αβάτου – Καβάλα 1-1

Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Ξάνθης 1-2

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Ελπίδα Σκουτάρεως 1-0

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (21/1)

ΑΕ Διδυμοτείχου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Δόξα Προσκυνητών – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Ελπίδα Σκουτάρεως – Άρης Αβάτου

Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Νέστος Χυρσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού

2ος όμιλος

18η αγωνιστική

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αγροτικός Αστέρας 1-2

Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1

Ηρακλής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 4-0

Καμπανιακός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Κιλκισιακός – ΑΟ Καρδίας 0-2

Πιερικός – Νάουσα 2-2

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – ΑΕ Καρίτσας 0-1

Ρεπό: Μακεδονικός

Επόμενη Αγωνιστική (17/1)

Αγροτικός Αστέρας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας

ΑΕ Καρίτσας – Εδεσσαϊκός

Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΟ Καρδίας

Καμπανιακός – Πιερικός

Μακεδονικός – Κιλκισιακός

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΠΕ Λαγκαδά

Ρεπό: Νάουσα

3ος όμιλος

15η αγωνιστική

Δόξα Κρανούλας – Ερμής Αμυνταίου 0-1

Θεσπρωτός – Τηλυκράτης 1-2

Λευκίμμη – Νέος Αμφίλοχος 3-2

Μακεδονικός Φούφα – Σκουφάς Κομποτίου 2-1

Πανλευκάδιος – Αστέρας Παραποτάμου 0-1

Πόντιοι Καραγιαννίων – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0

Ρεπό: Καστοριά

Επόμενη Αγωνιστική (21/1)

Αστέρας Παραποτάμου – Μακεδονικός Φούφα

Εθνικός Φιλιππιάδας – Καστοριά

Ερμής Αμυνταίου – Θεσπρωτός

Νέος Αμφίλοχος – Τηλυκράτης

Πανλευκάδιος – Πόντιοι Καραγιαννίων

Σκουφάς Κομποτίου -Λευκίμμη

Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

4ος όμιλος

15η αγωνιστική

Αστέρας Ιτέας – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0

Βόλος – Ρήγας Φεραίος 2-0

Διγενής Νεοχωρίου – Ολυμπιακός Βόλου 1-1

Θήβα – Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Νίκη Βόλου – ΑΟ Σελλάνων 1-0

Οπούντιος Μαρτίνου – Αλμυρός 3-2

Ρεπό: Βελούχι

Επόμενη Αγωνιστική (21/1)

Αλμυρός – Βελούχι

ΑΟ Σελλάνων – Βόλος

Αχιλλέας Φαρσάλων – Νίκη Βόλου

Θήβα – Οπούντιος Μαρτίνου

Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Ιτέας

Ρήγας Φεραίος – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

5ος όμιλος

12η αγωνιστική

Αχαϊκή – Καλαμάτα 0-0

Ζάκυνθος – Λεωνίδιο 5-0

Παλληξουριακός – Αστέρας Αμαλιάδας 0-4

Παναρκαδικός – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-0

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη 1-1

ΠΑΟ Βάρδας – Τσικλητήρας Πύλου 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (21/1)

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΟ Βάρδας

Αχαϊκή – Καλαμάτα

Καλαμάτα – Πανηλειακός

Λεωνίδιο – Παλληξουριακός

Τσικλητήρας Πύλου – Διαγόρας Βραχνέϊκων

6ος όμιλος

12η αγωνιστική

Ζευγολατιό – Εθνικός 0-3

Ιάλυσος Ρόδου – Κερατσίνι 1-0

Ιωνικός – Προοδευτική 0-0

Λουτράκι – Πέλοπας Κιάτου 3-2

Ρόδος – Ασπρόπυργος 3-0

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

Επόμενη Αγωνιστική (21/1)

Ασπρόπυργος – Ζευγολατιό

Εθνικός – Ιωνικός

Κερατσίνι – Λουτράκι

Προοδευτική – Διαγόρας Ρόδου

Ρόδος – Ιάλυσος Ρόδου

Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου

7ος όμιλος

12η αγωνιστική

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αήττητος Σπάτων 0-1

Ένωση Ερμιονίδας – Αιολικός 1-1

Ερμής Κιβερίου – Πανθηραϊκός 0-0

Τριγλία Ραφήνας – Ταμυναϊκός 2-1

Χαλκίδα – Παναργειακός 1-2

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

Επόμενη Αγωνιστική (21/10

Αήττητος Σπάτων – Θύελλα Ραφήνας

Αιολικός – Χαλκίδα

Πανθηραϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

Ταμυναϊκός – Ερμής Κιβερίου

Τριγλία Ραφήνας – Ένωση Ερμιονίδας

Ρεπό: Παναργειακός

8ος όμιλος

12η αγωνιστική

ΑΕ Μυλοποτάμου – Άγιος Ιερόθεος 2-2

Ατσαλένιος – Ερμής Ζωνιανών 0-0

Κηφισιά – Παλαιόχωρα 0-2

ΟΦ Ιεράπετρας – Ηρόδοτος 1-1

Φωστήρας – Αιγάλεω 1-2

Ρεπό: Ηλυσιακός

Επόμενη Αγωνιστική (21/1)

Άγιος Ιερόθεος – ΟΦ Ιεράπετρας

Αιγάλεω – Ατσαλένιος

Ηρόδοτος – Ηλυσιακός

Κηφισιά – Φωστήρας

Ρεπό:Ερμής Ζωνιανών