Αναλυτικά:

09:45 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana – Προθέρμανση

10:15 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana – Προθέρμανση

11:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto-E World Championship Χέρεθ, Ισπανία – Αγώνας

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana – Αγώνας

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2  Gran Premio Red Bull de Espana – Αγώνας

13:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Μαρία Σάκκαρη – Ανέτ Κόνταβεϊτ WTA 1000

13:30 Novasports 1HD

Λάτσιο – Τζένοα Serie A

14:15 Eurosport 2

Γύρος Ρομανδίας 5ο ετάπ Παρίσι – Νίκαια Ποδηλασία

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana – Αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD

Γιαν Λέναρντ Στραφ – Νικολόζ Μπασιλασβίλι BMW Open

14:45 Eurosport 1

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Βαγιαδολίδ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:15 COSMOTE SPORT 9 HD

Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

15:30 Novasports 2HD

Άγιαξ – Έμεν Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Άλμπερτο Ράμος-Βινόλας – Κάμερον Νόρι Estoril Millenium Open

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Νιουκάσλ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 4HD

Μπολόνια – Φιορεντίνα Serie A

16:00 Novasports 3HD

Σασουόλο – Αταλάντα Serie A

16:00 Novasports 1HD

Νάπολι – Κάλιαρι Serie A

16:20 COSMOTE SPORT 7 HD

Red Bull MotoGP Rookies Cup Χέρεθ, Ισπανία – 4ος αγώνας

16:50 ΕΡΤ2

Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Αγώνας

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD

Βιγιαρεάλ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:45 Novasports 2HD

Αϊντχόφεν – Χερενφέιν Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Ζενίτ- Λοκομοτίβ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports 1HD

Ουντινέζε – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γ

Γρανάδα – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 5HD

Κλαμπ Μπριζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

20:05 Novasports 3HD

Nάσβιλ – Ίντερ Μαϊάμι MLS

20:45 Eurosport 1

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD

Τότεναμ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

21:30 Novasports 4HD

Μπρίντιζι – Σάσαρι Lega Basket Serie A

21:45 Novasports 1HD

Σαμπντόρια – Ρόμα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Βαλένθια – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Eurosport 2 PGA

Tour Βάλσπαρ Τσάμπονσιπ Γκολφ

22:00 Novasports 2HD

Μονακό – Λιόν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Μιλγουόκι Μπακς – Μπρούκλιν Νετς NBA